LED trubice T8 G13 - 90 cm

vymenacz

Prodáváme LED zářivky 90cm (trubice). U nás pořídíte všechny typy ledek se slevou. Nabízené zboží má prodlouženou 3letou a 5letou záruku. Vadné zářivky vyměníme rychle a bez poplatků

#ShowMore#

LED zářivky 90 cm - trubice, na které je spolehnutí za všech okolností

Chcete do svého bytu nebo provozu osvětlení, které vyžaduje minimální údržbu? V našem katalogu najdete bohatý výběr LED svítidel, která stačí jen nainstalovat a poté vám budou bezproblémově svítit tisíce hodin.

Dodáváme LED trubice 90 cm značky V-tac. Inovativní LEDky z našeho katalogu jsou vyrobeny v Evropě z kvalitních komponentů, které neobsahují nebezpečné toxické látky, rtuť a olovo. Jsou naprosto bezpečné a vhodné k instalaci do citlivých prostor.

 

Hlavní kvalitativní vlastnosti LED zářivkového svítidla 90 cm

  1. Plně svítí ihned po zapnutí. Ostatní světelné zdroje se rozsvěcují a zhasínají postupně.

  2. Nevyzařují infračervené a UV záření. Díky tomu je lze umístit do potravinářských provozů, muzeí nebo třeba do archeologických lokalit.

  3. Jsou odolné vůči otřesům. Proto jsou častou volbou pro osvětlení průmyslových hal a provozů.

  4. Produkují nesrovnatelně méně tepla a jsou plně funkční i v prostředí s nízkou teplotou.

 

 

Možnosti umístění LED zářivky 90 cm

LEDky jsou jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí výrazně snížit výdaje za spotřebu elektrické energie. Ideální je jejich využití v místnostech a provozech, kde je nutné svítit nepřetržitě. Nicméně jsou hojně využívány i v domácnostech a to především v kuchyni. LED zářivka pod linku (90 cm) představuje ideální velikost pro optimální osvícení pracovní plochy.


Přechodem na LED zářivky (90 cm) šetříte životní prostředí

Pokud vám záleží nejen na finanční úspoře, ale zajímáte se také o ekologii, LEDky produkují nejnižší emise CO2 ve srovnání se všemi typy svítidel.

Začněte svítit úsporně a s ohledem na životní prostředí.

Objednejte si LED svítidla z našeho e-shopu.

 
 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem