LED pásky RGB, RGBW, BAREVNÉ

Jsme autorizovaní prodejci LED pásek (RGB, RGBW, BAREVNÉ) značek V-tac a Sonoff. Máme bohatou nabídku RGB LED pásek různých délek. Prodáváme také Smart LED pásky RGB. Objednané zboží rychle vyexpedujeme a odešleme. Jsme vám k dispozici. Rádi vám odborně poradíme s výběrem.

#ShowMore#

LED pásky RGB, RGBW, BAREVNÉ - svítidla, která můžete umístit prakticky kamkoliv

RGB LED pásky vám nabízí takřka neomezené možnosti umístění. Díky jejich geniálnímu designu a velmi praktickému způsobu instalace si můžete bez potíží osvítit zapadlý kout na schodišti, auto, zahradu nebo třeba akvárium. LED pásky (barevné) daný prostor perfektně osvítí a navíc nápaditě doplní váš interiér nebo exteriér. Během dne jsou diskrétním doplňkem, kterého si často ani nevšimnete. V noci ale dokážou vytvořit výjimečnou atmosféru. Stylové barevné LED pásky dodají vašemu bytu nebo zahradě naprosto nový rozměr.

Jak vybrat barevné LED pásky

Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků. Abyste byli s barevnými LED pásky maximálně spokojení, doporučujeme pečlivě vybrat model, který přesně odpovídá vašim požadavkům. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější faktory, které byste měli před nákupem zohlednit:

4 zásadní faktory správného výběru:

 1. Použití - zamyslete se, jakou funkci by měl pásek primárně plnit. Chcete intimní světlo do temného zákoutí? Nebo naopak potřebujete intenzivní osvícení pracovní plochy?

 2. Prostředí - kam chcete RGB LED instalovat? Bude venku v zahradě, nebo v koupelně? S ohledem na místo instalace je nutné zvolit odpovídající krytí.

 3. Krytí - RGB pásky mohou být bez krytí i s krytím. Svítidla s nejvyšším stupněm krytí jsou vodotěsná a prachotěsná. LED RGB pásky bez krytí jsou vhodné pouze do suchých prostor, kde není žádná vlhkost. Svítidla s krytím IP 55 můžete bez obav umístit do kuchyně nebo koupelny, ale nehodí se do místností, kde je nadměrná vlhkost. Pásky s krytím IP68 jsou vodotěsné, můžete je ponořit do vody. Doporučujeme pásky s krytím instalovat na hliníkový profil (konstrukci). Prodloužíte tak jejich životnost. Neumísťujte pásky na místa, na které svítí přímé slunce, mohlo by dojít k jejich poškození.

 4. Svítivost - můžete mít dva zdánlivě stejné LED pásky (RGB), ale intenzita světla bude u každého jiná, a to i přesto, že výkon mají stejný. U LEDek velmi záleží také na kvalitě provedení samotného svítidla. Měly by být vyrobeny pouze z kvalitních komponentů. Proto vždy nakupujte od spolehlivých výrobců, kteří splňují evropské standardy a jejich výrobky mají všechny požadované certifikace. V opačném případě neriskujete pouze to, že bude mít ledka nižší výkon. Nekvalitní LED osvětlení může být nebezpečné a zdraví škodlivé.

Stupně svítivosti barevných LED pásků

 • Nižší - 4,8W/m

 • Střední - 7,2W/m

 • Střední (doporučujeme instalaci na hliníkový profil) - 9,6W/m

 • Vysoká (nutná instalace na hliníkový profil) - 12W/m

 • Extra vysoká (nutná instalace na hliníkový profil nebo konstrukci) - 20W/m


Tip

V našem katalogu najdete nejen RGBW LED pásky. Nabízíme také široký sortiment kompatibilního příslušenství včetně hliníkových profilů. Hliníkový profil je nutnou součástí výkonnějších pásků, které efektivně ochlazuje. Stejně tak slouží i jako elegantní dekorace.

Prohlédněte si naši rozmanitou nabídku špičkových LED pásků (barevných).

V našem katalogu najdete také nezbytné příslušenství.Nezapomeňte určit vhodnou délku. Prodáváme LED pásky 5 metrů a výše

LED pásky se skládají z čipů (např. 2835, 5050 nebo 3528) a odporů. Obvykle mají šířku 8 - 12 mm. Jsou rozdělené na části o délce 2,5 cm až 25 cm. Jejich napětí je nejčastěji 12 až 24V.

LED pásek je napájen stejnosměrným elektrickým proudem, proto se doporučuje, aby byla jeho maximální délka 2 až 5 metrů. Nejčastěji se prodává LED pásek barevný 5m (v rolích). V našem e-shopu zakoupíte také LED pásky barevné 10m.

Co dělat, když LED pásky RGB 10m nestačí?

Pokud připravujete výstavu nebo potřebujete osvětlit dlouhou chodbu, nejsou pro vás standardní délky dostačující. Máte možnost zakoupit si LED pásky (barevné) 15m a LED pásky (barevné) 20m. Nicméně musíte počítat s tím, že bude nutné svítidla napájet z více bodů. Pokud byste tak neučinili, začátek pásku by se přehříval a konec by svítil s mnohem menší intenzitou.


Tip

LED pásky lze bez problému stříhat, a tak si můžete vyrobit svítidlo na míru (přesně na délku vaší kuchyňské linky atd.).

Snadné ztlumení světla nebo změnu barvy zajistí LED pásky s ovladačem

Pokud chcete mít intenzitu světla a barvy pod absolutní kontrolou, pořiďte si LED pásky (barevné) s ovladačem. Ovladače mohou být součástí balení, nebo si je lze objednat zvlášť. Jejich hlavním účelem je stmívání, mají tedy funkci stmívačů nebo v případě RGB a RGBW LED pásků slouží ke změně barev.

Rozlišujeme:

 • Stmívače a ovladače pro jednobarevné

 • Ovladače pro CCT pásky

 • Ovladače pro NEOny a 230V pásky

 • Ovladače pro barevné RGB a RGBW LED pásky

Co konkrétně umí RGB LED pásky s ovladačem

Díky RGB LED páskům na dálkové ovládání můžete nejen světlo tlumit (stmívat) a přepínat barvy. Prostřednictvím ovladače si můžete navolit různé programy stmívání a přechodu barev. Zapnout si můžete i tzv. stroboskopický efekt (optický klam).

Osvětlete si váš byt stylově.

Objednejte si značkové LED pásky z našeho e-shopu.

 

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem