Přídavná a pracovní LED světla

vymenacz

Projděte si naši rozmanitou nabídku přídavných a pracovních LED světel. Pořiďte si se slevou profesionální LED pracovní světla snadno a rychle z našeho e-shopu. Dodáváme pracovní LED světla významných značek. Vaši objednávku vyřídíme rychle. Spokojenost našich zákazníků dlouhodobě dosahuje 99 %. Případné výměny zboží provádíme zdarma.

#ShowMore#

Přídavná a pracovní LED světla nejen pro pracovní techniku

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout špičkové profesionální LED světla (pracovní) pro nákladní automobily, offroad vozy, nakladače, bagry a jiné druhy pracovní techniky. Pracovní svítidla musí být spolehlivá, aby bez potíží vydržela náročné podmínky v terénu. V našem katalogu najdete zástupce všech významných značek, které se zabývají vývojem a výrobou přídavných LED světel.

 

Vybírat můžete z těchto hlavních kategorií:

 1. Výstražná LED světla - v našem sortimentu najdete především výstražné majáky, které představují úspornou alternativu klasických žárovkových majáků. Můžete si vybrat majáky určené pro pevnou montáž nebo magnetické. Při výběru musíte zohlednit maximální rychlost vozidla. Některé majáky jsou vhodné při maximální rychlosti do 80 km/h, jiné až do rychlosti 250 km/h.

 2. Truck light - jsou přídavná dálková světla LED, která jsou určena pro nákladní automobily a nakladače. Nabízí hned několik typů truck light svítidel, která se vyznačují skvělou odolností. Tyto LEDky jsou vhodné do extrémně nízkých a vysokých teplot. Prodáváme boční (obrysová), přední, zadní a střešní světla. Světla z této kategorie svítí červeně nebo oranžově.

 3. LED přídavná světla - v této kategorii najdete LED pracovní světla 12V, 24V a 9 - 32V. Tato svítidla jsou určena pro všechny typy terénních a technických vozidel. Svítí bílým studeným světlem. Jsou odolná proti stříkající vodě (IP67).

 

 

U nás najdete široký výběr pracovních světel (LED) včetně bohatého příslušenství

Potřebujete pracovní LED světlo 12V? Chcete ho připojit na autobaterii, ale chybí vám k němu kompatibilní kabeláž? Nic nemusíte pracně shánět. V našem katalogu si jednoduše vyhledejte požadované příslušenství a přidejte jej k vaší objednávce. Stačí pár kliknutí a máte všechny potřebné komponenty pro zapojení nového přídavného LED světla 12V.

Máme pro vás zajímavý výběr pracovních světel LED (12V, 24V,32V) a příslušenství.

U nás najdete vše, co potřebujete na jednom místě.Na jaké parametry byste se měli zaměřit při výběru LED přídavného dálkového světla

Pracovní LEDky je nutné vybírat s ohledem na účel použití. Doporučujeme před objednáním co nejpřesněji určit následující:

 • Barvu světla - jednotlivé modely mají jinou teplotu chromatičnosti. V praxi to znamená, že některé vyzařují teplé světlo, jiné studené bílé. Pracovní LEDky mají běžně teplotu chromatičnosti (udává se v kelvinech) v rozmezí od 6000K do 7500K.

 • Velikost (délka, šířka a výška) - rozměry jsou dalším důležitým faktorem výběru. Před koupí si dobře přeměřte místo umístění a zvolte si svítidlo, které velikostně odpovídá. Nezapomeňte zohlednit také jeho průměr.

 • Homologace - LED světla (12V pracovní, 24V a další typy) musí splňovat předepsané bezpečnostní standardy.

 • Krytí - jednotlivé modely mají různé krytí. Stupeň ochrany (odolnosti) se vyjadřuje zkratkou IP65 až IP69. Světla s krytím IP69 jsou vodotěsná a prachotěsná.

 • Napětí - tento údaj udává, jaké napětí je přístupné pro zapojení daného modelu ledky. LED pracovní světlo 230V lze zapojit přímo do klasické zásuvky. Naproti tomu LED pracovní světlo 24V má vstupní napětí nižší. To znamená, že u těchto LEDek je nutné použít transformátor (např. trafo), které napětí přemění z 230V na 12/24V.

 • Typ paprsku - může být rozptýlený, bodový, úzký nebo kombinovaný.

 • Pracovní teplota - se může pohybovat v rozmezí od - 45 °C do 85 °C.

 • Svítivost - intenzita světla, které svítidlo vydává. Udává se v lumenech (lm).

 • Výkon - sděluje výkon daného svítidla. Platí, čím vyšší výkon, tím větší spotřeba a také vyšší svítivost. LED pracovní světlo 48W bude tedy svítit intenzivněji než ledka s výkonem 27W. Spotřebuje ale i víc energie.

 • Životnost - je udávána v hodinách. Ledky mají životnost i desítky tisíc hodin. Životnost je měřena v laboratorních podmínkách.


Nepodceňujte také výběr výrobce

Uvedení výrobce v parametrech je povinné pro všechny LED světla, které se prodávají v Evropě. Pokud narazíte na výhodnou nabídku, ale nemůžete dohledat výrobce (popřípadě místo původu) nedoporučujeme takovéto svítidlo koupit. Navíc produkty, které jsou do Evropy dováženy, musí mít potřebné certifikace. Na všech prodávaných svítidlech musí být označení CE. Dále musí mít výrobce nebo dovozce Prohlášení o shodě.

Jsme dodavateli pouze ověřených výrobců. S námi se vám nestane, že byste se marně domáhali výměny vadné LEDky, nebo svých práv při vyřizování reklamací. Výměny z jakéhokoliv důvodu řešíme rychle a bezplatně. Majorita produktů z našeho katalogu má také prodlouženou 3letou nebo 5letou záruku. Minimální záruka je 2 roky.


Prodáváme pracovní a přídavná světla těchto značek:

 • TruckLED

 • KAMAR

Potřebujete odbornou radu?

V tom případě nás kontaktujte.

Na základě vašich požadavků vám pomůžeme vybrat nejlepší možnou variantu.

 
 

Stránka 1 z 25 - 364 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 25 - 364 položek celkem