LED pásky

vymenacz

Bohatý výběr LED pásek a kompatibilního příslušenství. Koupit si můžete celé sety LED pásek. Vaši objednávku vyřídíme a doručíme v rekordním čase. Garantujeme výměnu zboží bez poplatků

#ShowMore#

LED pásky dokážou vykouzlit ohromující vizuální efekty

Zaujaly vás ledkové pásky? Vězte, že rozhodně nejste sami. Jsou rok od roku populárnější. Žádné svítidlo totiž nedokáže vytvořit tak působivé a oku lahodící světelné efekty jako právě LED páska. Jaké jsou hlavní výhody svítících LED pásek?

5 hlavních důvodů, proč byste si měli koupit LED diodové pásky

  1. Jsou jednoduché. Nemají složitou konstrukci - na ohebném samolepícím pásu jsou připevněné LED diody.

  2. Jsou úzké a můžete je libovolně zkracovat. Díky tomu jsou skvělou alternativou osvětlení do míst, kde nelze použít jiný typ svítidel.

  3. Snadno se instalují a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

  4. Máte rádi LED světélka? Páskem můžete ozdobit i chatu nebo pokoj bez možnosti napájení elektřinou. Problém s napájením vyřešíte LED páskou na baterie.

  5. Efektivně osvětlí akvária i bazény. LED pásky do bazénů a akvárií ovšem musí mít odpovídající krytí. Minimální krytí je IP 44. Pokud je ponořen ve vodě, volte krytí IP 68.

Náš tip

LED pásky na baterky opatřete kvalitními bateriemi AA. Baterie musíte koupit zvlášť. Nebývají součástí balení.

Propadněte kouzlu LED světelných pásek.

S jejich pomocí dokážete vytvořit zajímavé světelné efekty a nenapodobitelnou atmosféru.Jak na výběr svítících pásek podle umístění?

Nechcete obyčejné LED osvětlení? Pásky budou trefou do černého. Efektním umístěním dosáhnete naprosto dokonalého výsledku, který nedokáže vytvořit žádný jiný typ svítidel. I proto si světelné pásky LED získaly řadu nadšených obdivovatelů po celém světě.

Světelné LED pásky lze instalovat prakticky kamkoliv. Nejčastěji je lidé instalují na strop. Díky jejich flexibilitě z nich vytvořit také osobité svítidlo.


Jak vyrobit stylové LED světlo? Pásky vám umožní popustit uzdu vaší fantazii

Nechcete nic složitého? V tom případě si bohatě vystačíte se standardní délkou LED pásky 5 metrů. Předtím, než se dáte do díla, si promyslete, zda bude světlo plnit pouze dekorativní funkci, nebo zda bude osvětlovat nějakou pracovní plochu. Dekoraci můžete vytvořit z barevné LED pásky 12 V. V případě, že chcete dosáhnout intenzivnějšího osvětlení, sáhněte po LED pásce 24 V.

Podle potřeby zkracujte a lepte . Jen si dejte pozor, abyste stříhali pouze na vyznačených místech. Nepotřebujete žádné speciální vybavení, vystačíte si s obyčejnými nůžkami.

Délka LED pásky 5 m nemusí stačit

LED páska 5 m uplatníte pro menší a střední projekty. Máte v hlavě komplikovanější design? Kupte si delší LED pásku 15 m. Nezapomeňte si zvolit napájecí zdroj s dostatečným vysokým výstupním výkonem a ve vhodném provedení. Nevíte, jak vybrat dlouhé LED pásky do zásuvky? Nebojte se požádat o radu odborníka.

Nemůžete se rozhodnout, jakou délku a typ napájecího zdroje objednat?

Ptejte se! Rádi vám s výběrem poradíme.

Jak nainstalovat LED pásky do pokoje

Svítící LED pásky lze v pokoji vést po celém obvodu zdí. Olemujte dveře, okna nebo nábytek. Nemusíte tvořit jen přímé linie. Záleží jen na vašem vkusu a náladě. Máte v plánu vytvořit si ve vašem pokoji strhující světelné efekty? V tom případě doporučujeme objednat barevné LED pásky 20 m, které si můžete podle potřeby zkracovat. V menším pokoji si vystačíte s LED páskami 15 m.

Nenahraditelné LED pásky do kuchyně

Dobré světlo v kuchyni je naprosto zásadní. Pracovní deska by měla být osvětlená jasným světlem, které je umístěno tak, abychom si na plochu nevrhali stín. Vybrat vhodné osvětlení je v tomto případě oříšek. LED pásky pod kuchyňskou linku se osvědčily jako energeticky nenáročné, levné a hlavně praktické řešení. LED pásky pod linku dokážou perfektně osvítit i designově atypické kuchyně.

Chcete pásky do koupelny? Žádný problém

LED diodovou pásku můžete s klidným svědomím nainstalovat i do vaší koupelny. Jediné, na co si budete muset dát pozor, je odpovídající stupeň krytí. Výběr osvětlení do koupelny má svá specifika. Koupelna se rozděluje do tří zón. Tam, kde svítidla přicházejí do přímého styku s vodou, musí mít krytí IP 44 a výše. Chcete si olemovat sprchový kout nebo vanu? Použijte nejvyšší krytí IP 68. V menší koupelně vám bude stačit LED páska 5m. V případě, že chcete osvětlit malé zrcadlo, objednejte si LED pásku 2 m.

Nemusí osvětlovat jen pokoje. Zkuste oblíbené LED pásky do auta

LED pásky na zeď si už vybojovaly své čestné místo v českých domácnostech. Byla by ale škoda nevyužít jejich multifunkčního potenciálu na maximum. Nedostatečné osvětlení v autě může být někdy skutečný problém. Vyřešíte ho jednoduše, instalací krátkého LED pásku 12V do míst, kde potřebujete.

Dekorativní LED pásky na TV

Osvětlení nemá jen praktickou funkci. Barevné LED pásky za TV lze umístit podél celého obvodu. Tím docílíte zajímavého světelného efektu, který připomíná podsvícení uměleckých obrazů v galeriích. Na podsvícení běžného televizoru bude stačit LED páska o délce 5 metrů.

Tímto způsobem osvětlíte také skutečné obrazy a rámy zrcadel. Pro menší obrazy a rámy je dostačující délka LED pásky 2m.

Jděte s dobou! Vyzkoušejte chytré LED pásky

LED pásky s ovladačem umožňuji pohodlně vypínat, zapínat a regulovat intenzitu osvětlení. Smart LED pásky jsou žhavou novinkou, která posunuje způsob ovládání svítidel ještě o úroveň výš. Svítidla v domě ovládáte vzdáleně prostřednictvím mobilního telefonu a počítače. Přes aplikaci dokážete změnit nejen intenzitu osvětlení, ale také jeho barvu.

Vytvořte si ve vašem bytě originální osvětlení, které dodá vašemu interiéru styl a nadčasovost.

Objednejte si odolná LED svítidla z našeho katalogu.

 

Stránka 1 z 22 - 316 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 22 - 316 položek celkem