LED zářivky - trubice

vymenacz

Máme pro vás velký výběr kvalitních LED zářivek (trubic) za bezkonkurenční ceny. Prodáváme LED zářivky různých velikostí a značek. Dlouhodobá spolehlivost s našimi produkty je nad 99 %. V případě potřeby zajistíme zdarma okamžitou výměnu ledkové zářivky.

#ShowMore#

LED zářivky - trubice, které vám budou roky jasně svítit

Led trubice jsou oblíbeným typem osvětlení v komerčních i soukromých prostorách. V našem katalogu najdete rozmanitou nabídku zářivek LED v nejžádanějších velikostech a provedení. Pro snadnější orientaci jsme pro vás jednotlivé typy rozdělili do přehledných kategorií.


Dodáváme tato LED zářivková svítidla a příslušenství:

 • T8 LED trubice

 • T5 LED trubice

 • Samsung LED trubice

 • T8 LED potravinářské trubice

 • Zvýhodněné balení LED Trubic

 • Slim hranolová svítidla

 • Super Bright

 • Držáky na trubice

Kupte si výhodně značkové světelné trubice.

Projděte si naši nabídku a zjistěte, kolik u nás ušetříte.8 přesvědčivých důvodů, proč přejít na trubicové zářivky

Pokud pochybujete o tom, zda je přechod na zářivky LED optimálním řešením, rádi vám vysvětlíme, jaké jsou jejich hlavní výhody. Trubicové zářivky jsou osvětlením nové generace. LED zářivková trubice se vyznačuje hned několika skvělými benefity.

V našem e-shopu najdete pouze špičková LED zářivková světla, u kterých máte absolutní jistotu, že budou bezproblémově svítit tisíce hodin.

Hlavní výhody:

 1. Nízká energetická spotřeba zářivky - LED zářivka (trubice) dokáže ušetřit až 90 % energie ve srovnání s jinými typy světelných zdrojů. Jinými slovy zářivkové trubice LED spotřebují méně elektřiny než tradiční žárovky, úsporky nebo kompaktní zářivky. Používání diodových zářivek je levnější.

 2. Dlouhá životnost - světelné trubice dokážou svítit 10 a více roků. Pokud to převedeme na hodiny, životnost trubice LED je v rozmezí od 30 000 do 80 000 hodin. Pro srovnání klasická žárovka svítí v průměru 2000 hodin.

 3. Časté zapínání a vypínání nevadí- zářivkové svítidlo LED nemá v tomto ohledu žádná omezení. Žárovkám a zářivkám naopak časté vypínání a zapínání vyloženě škodí. Po čase obvykle shoří a budete je nuceni vyměnit.

 4. Jsou ekologické - bez obsahu toxických látek, olova a rtuti. To je také důvod, proč je můžete nainstalovat prakticky kdekoliv. Po použití je lze recyklovat.

 5. Žádné emise UV - nejsou zdrojem UV záření, proto jsou často umístěny v muzeích, galeriích a také v archeologických lokalitách.

 6. Rozsvítí se hned - LED zářivky (trubice) neproblikávají. Rozsvítí se takřka okamžitě intenzivním a jasným světlem. Nepotřebují se předehřát.

 7. Kompaktní velikost - diodové zářivky jsou ve srovnání s jinými světelnými zdroji menší.

 8. Nezahřívají se - LED svítící trubice nevydávají do svého okolí téměř žádné teplo.

LED zářivky jsou šetrnější k životnímu prostředí i vaší peněžence.

Zvolte si úsporná svítidla, která vyžadují minimální údržbu.
Vyberte si u nás perfektní zářivku pod linku, do bytu i kanceláře

Popularita LED zářivek nepolevuje. Tato multifunkční úsporná svítidla našla své uplatnění v kancelářských prostorách, bytech, dílnách i garážích. Nejedná se o pomíjivý módní trend. Ledky jsou velmi výhodnou a praktickou investicí.

Do kanceláře se instalují kancelářské zářivky. V tomto konkrétním případě doporučujeme, aby měla svítidla dostatečnou intenzitu (zohledněte také počet trubic). V kancelářích se běžně svítí po celý den. Tradiční žárovky ani denní světlo nejsou dostatečným světelným zdrojem. Úsporné LED zářivky jsou proto ideální volbou. Své čestné místo si ale vydobyly také v domácnostech, a to především v kuchyni.

Jak vybrat zářivku pod kuchyňskou linku?

Led zářivka do kuchyně je pro většinu z nás naprostá samozřejmost. Nemusíte být příznivcem ledek, nicméně v kuchyni má naprosto nezastupitelnou funkci. V kuchyni potřebujeme dobře vidět. Dobře osvětlený by měl být celý prostor, abychom si při přípravě pokrmů nestínili. LED zářivky navíc naprosto jednoduše umístíte s pomocí oboustranných pásek. Optimální je LED zářivka pod kuchyňskou linkou a zářivka nad kuchyňskou linkou. Zářivkové svítidlo pod kuchyňskou linkou vyzařuje intimní světlo. Pracovní plochy osvětlete ideálně studeným bílým světlo.

A co technické prostory? LED zářivky do dílny jsou nejlepší variantou

Nezaměřujeme se jen na dílny. U nás si zakoupíte i zářivky do garáže. Výběr správného světla do technických prostor má svá specifika.

LED zářivky do garáže a dílny by měly být:

 • Nástěnné nebo stropní - při výběru zářivkových svítidel do garáže nezapomeňte zohlednit systém otevírání garážových dveří. Jeden zdroj světla nestačí. I menší místnosti potřebují dostatek světelných zdrojů.

 • Prachotěsné - v dílnách a garážích se hodně práší, proto doporučujeme krytí alespoň IP44. Vysoký stupeň ochrany vyžadují svítidla v chemických provozech, halách a skladech.


Proč se rozhodnout pro náhradu zářivky LED trubicí?

Možná nejste zatím přesvědčeni, zda investovat do náhrady zářivky za LED. Pořizovací náklady ledek jsou vyšší (v přepočtu ceny za lumen) ve srovnání s jinými světelnými zdroji. Nicméně proces výroby ledek se neustále vyvíjí a tím se postupně snižují náklady na produkci.

Srovnání zářivek a ledek

 • LED svítidla svítí v průměru 30 000 až 80 000 hodin, zářivky 8 000 až 12 000 hodin.

 • Ledky spotřebují o 50 % méně energie.

 • Ledky svítí okamžitě plnou intenzitou a neproblikávají.

 • Mají 2x větší účinnost než zářivky. Můžete je nainstalovat do místností, které jsou napájené bateriemi.

 • Snadná instalace a výměna trubicové zářivky. Ať už si vyberete jednostranné LED zářivky nebo LED zářivky s oboustranným zapojením, vyměníte je za chviličku. LED trubice do zářivek si můžete jednoduše objednat z našeho e-shopu.

Pomůžeme vám vybrat ideální LED zářivkové svítidlo.

Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám.

 
 

Stránka 1 z 6 - 77 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 77 položek celkem