Přisazené LED panely

Vyberte si v našem katalogu moderní LED panely (přisazené). Panely prodáváme se zajímavou slevou. Některé modely lze zakoupit ve výhodném balení. Minimální 2letá záruka na LED svítidla z naší nabídky. Garance výměny zdarma. Rychlé vyskladnění a doručení.

#ShowMore#

LED panely přisazené jsou atraktivní svítidla, která skvěle doplní moderní interiér

LED panely vynikají svým nápaditým designem. Jsou ideálním světelným zdrojem v moderních domácnostech. Velmi často se instalují také v kancelářích a showroomech. Zajímavý design ale v žádném případě není jejich jedinou předností.

LEDky obecně představují nezanedbatelnou energetickou úsporu. LED svítidla jsou prakticky bezúdržbová. Po instalaci se už o nic dalšího nemusíte starat. LED panel (přisazený) může nepřetržitě svítit několik le. Navíc vám garantujeme rychlou výměnu zdarma, v případě jakékoliv závady.

Kam ideálně umístit přisazený LED panel?

LED panelů je hned několik různých typů. Zvolit si můžete vestavné, podhledové, závěsné nebo přisazené panely. Daný typ si vybírejte vždy s ohledem na místo umístění. Méně výkonný LED panel 60 x 60 přisazený se perfektně hodí nad schodiště nebo do chodby. Výkonnější modely můžete umístit do kanceláří nebo místností.

Jak probíhá montáž

Panely jsou obvykle dodávány v balení s magnety pro uchycení k podkladu, nebo s kovovými úchyty. Montují se na strop nebo na stěnu.Nabízíme praktické LED panely přisazené stmívatelné

Ne vždy vyžadujeme stejnou světelnou intenzitu. Pokud chcete mít možnost světlo tlumit nebo upravovat světelnou teplotu, je pro vás stmívatelný panel optimální volbou. Po dlouhém pracovním dní si můžete navodit příjemnou a relaxační atmosféru ztlumením světla na teplé bíle spektrum. Toto intimní, příjemné světlo napomáhá tvorbě hormonu melatoninu, který přispívá k lepšímu spánku. Naopak pokud potřebujete dobře nasvítit pracovní plochu, stačí intenzitu světla zvýšit. Některé modely lze ovládat prostřednictvím dálkového ovladače.

Dodejte vašemu interiéru nový impuls.

Objednejte si moderní LED panel z našeho katalogu.

 

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem