Zadní světlo 12/24V [L1883, L1884]
Kód: 11164Související produkty
Levá strana
Skladem
| 11164
EAN: 2000010061693
899 Kč
679 Kč
/ ks
561 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Směrovka, poziční / obrysové, brzda
T: 2.5W, DI: 3.5W, ST: 6W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truck Light LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka kabelu: | 0,25m |
| IP krytí: | IP67 |
| Počet LED: | 45 x LED |
| Provozní napětí: | 12V/24V |
| Provozní teplota: | -40°C až +65°C |
| Typ montáže: | šroub |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
