VIRONE LED baterka nabíjecí s powerbankou 10W, 1000lm [LT-3]
Kód: 80229Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908254816062 |
| ? Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Materiál: | ABS |
| Barva světla: | Studená bílá 5000K |
| Baterie: | 3,7 V Li-ion |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Lumeny (lm): | 1000 |
| Výkon (W): | 10 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
