Vestavěný LED panel s napájecím zdrojem 24W, 2640lm, CCT, Backlit, čtverec
Kód: 104896Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED PANELY |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| EAN: | 3800170256842 |
| ? Úhel svícení: | 120° |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Startovací čas: | 0-100% in < 1s |
| CRI Index: | >80 |
| IP krytí: | IP20 |
| Lumeny (lm): | 2640 lm |
| Montážní otvor: | 270x270mm |
| Rozměry: | 303x295x31.7mm |
| Typ LED čipů: | SMD-CREE Chip |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Výkon (W): | 24W |
| Stmívatelné: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
