Vestavěný LED panel s napájecím zdrojem 18W, 1980lm, CCT, Backlit, čtverec
Kód: 104866Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED PANELY |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| EAN: | 3800170256835 |
| ? Úhel svícení: | 120° |
| ? Materiál: | Plast |
| CRI Index: | >80 |
| IP krytí: | IP20 |
| Lumeny (lm): | 1980 lm |
| Rozměry: | 233x220.4x32.2mm |
| Typ LED čipů: | SMD-CREE Chip |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Výkon (W): | 18 |
| Stmívatelné: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
