Svítilna na monitor Aries Pro, 250lm, 2700K-6500K, černá [081223]
Kód: 35295Detailní popis produktu
- plynulé nastavení jasu od 10 % do 100 %
- plynulá regulaci teploty barev - od teplé 2700 K po studenou 6500 K
- výběr ze tří režimů jedním dotykem, které jsou skvělé pro práci, čtení nebo večerní relaxaci
- bezdrátové dálkové ovládání, které umožňuje rychlé zapnutí a vypnutí lampy, jakož i přesné nastavení jasu a teploty barev světla (je napájeno dvěma bateriemi AAA, které nejsou součástí balení)
- CRI Ra95 zaručuje věrnou reprodukci barev a přirozený vzhled osvětlených objektů - takové světlo usnadňuje práci s grafikou a multimédii, umožňuje lépe vidět detaily a zachovat konzistenci barev
- vysoká odolnost
- držák se silikonovými protiskluzovými podložkami umožňuje stabilní montáž na monitory o tloušťce od 10 do 28 mm a kompaktní design pomáhá šetřit místo na stole a nepřekáží webové kameře
- 1,5metrový kabel USB-C pro pohodlné připojení zařízení k napájení
- úhlopříčka kompatibilních monitorů: 13,8-24"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vychytávky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6924922265788 |
| Barva světla: | 2700K - 6500K |
| Délka kabelu: | 1,5m |
| Jmenovitý výkon: | 10W (78x0,2W/LED modul) |
| Lumeny (lm): | 250 |
| Napájení: | USB-C |
| Počet LED diod: | 78 |
| Stmívání: | Ano |
| Vstupní napětí: | DC: 5V |
| Vstupní proud: | 5V/2A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
