Stropní zápustný infračervený pohybový senzor, celočerný
Kód: 23679Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POHYBOVÉ senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800170225404 |
| ? Materiál: | Polykarbonát |
| IP krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -25°C až +50°C |
| Typ senzoru: | PIR |
| Vstupní napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Maximální zatížení: | 500W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
