Solight LED lineární svítidlo, 15W, 1300lm, 4100K, 3-stupňové stmívání, vypínač, hliník, 90cm [WO212]
Kód: 16187Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592718022853 |
| Výkon: | 15W |
| ? Barva těla: | Stříbrná |
| ? Životnost: | 30 000 h |
| ? IP Ochrana: | IP20 |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Napětí: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Barva světla: | Neutrální bílá |
| Stmívání: | Ano (3-stupňové) |
| Světelný tok, lumeny: | 1300lm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
