Solární LED zapichovací svítidlo plamen 1W, 2200K, IP44, balení 4ks
Kód: 8689Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800157654975 |
| Barva světla: | Teplá bílá 2200K |
| Baterie: | 1.2V 2/3AAA NI-MH |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| Doba nabíjení: | 8-12 hodin |
| IP krytí: | IP44 |
| Pracovní čas: | 6-8 hodin |
| Rozměry: | Ø 7,5cm x 49 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
