Přisazený LED panel s napájecím zdrojem 18W, 1980lm, CCT, Backlit, čtverec, 1+1 zdarma!
Kód: 104986/1PLUS1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| EAN: | 3800170256910 |
| ? Úhel svícení: | 120° |
| ? Životnost: | 30,000 Hodin |
| ? CRI: | >80 |
| ? Materiál: | PC |
| ? Typ LED: | SMD-CREE Chip |
| Barva světla: | 3IN1 |
| IP krytí: | IP20 |
| Lumeny (lm): | 1980 lm |
| Pracovní teplota: | -20°C až +45°c |
| Rozměry: | 214 x 214 x 31mm |
| Tvar: | Čtverec |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Výkon (W): | 18W |
| Stmívatelné: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
