LED Panel 34W, 4760lm, 4000K, UGR<19, 60x60cm [205833]
Kód: 75137Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED PANELY |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 5905378205833 |
| ? Úhel svícení: | 90° |
| ? Typ LED: | SMD2835 |
| Barva světla: | Neutrální bílá 4000K |
| CRI Index: | >80 |
| IP krytí: | IP20 |
| Lumeny (lm): | 4760 |
| Provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Výkon (W): | 34 |
| Stmívatelné: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
