Přední LED světlo 24W, 1750lm, 12/24V [L3420]
Kód: 11604Detailní popis produktu
- Univerzální napětí 12/24V umožňuje instalaci v osobních automobilech, nákladních vozidlech a strojích
- Reflektor vyzařuje zaostřený paprsek světla ideální pro jízdu v noci - dálková světla
- Hliníkové pouzdro a chladič se starají o odvod tepla, což prodlužuje životnost LED diody
- Výrobek splňuje normy R10 a R149 – může být legálně používán na veřejných komunikacích
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901741301218 |
| Výkon: | 24W |
| ? Světelný tok: | 1750lm |
| Certifikáty: | ECE R10, ECE R149 |
| IP krytí: | IP 67 |
| Napájení: | 12-24V |
| Pracovní teplota: | -40°C - +50°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
