Nástěnné LED svítidlo 2xGU10, UP&DOWN, nerezová ocel/2-PACK!
Kód: 7512/2-PACKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3800157617710 |
| ? Materiál: | Nerezová ocel |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| IP krytí: | IP44 |
| Max. zátěž: | 35W |
| Pracovní teplota: | -25 až +50°C |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V,50Hz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
