Napájecí zdroj pro LED 36W, 12V, 3A, IP67
Kód: 24262Detailní popis produktu
- vodotěsné provedení umožňuje použití ve vnějších instalacích a na místech vystavených vlhkosti a náročným provozním podmínkám.
- stabilní výstupní napětí zajišťující bezpečný a spolehlivý provoz LED osvětlovacích instalací
- pevné kovové pouzdro efektivně odvádí teplo a zvyšuje odolnost zařízení
- široký rozsah vstupního střídavého napětí 100 až 240 V, 50 nebo 60 Hz zajišťuje stabilní provoz i při kolísání napětí v elektrické síti
- vestavěný EMI filtr pro snížení elektromagnetického rušení a zlepšení stability napájení
- ochrana proti přepětí, která automaticky vypne napájení, když napětí stoupne v rozsahu přibližně 115 % až 135 %
- ochrana proti zkratu na ochranu elektrické instalace a připojených LED zařízení
- vysoká provozní účinnost a nízká provozní teplota zajišťují dlouhou životnost zařízení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800170259126 |
| ? Životnost: | 20 000 hodin |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| IP krytí: | IP67 |
| Napájecí napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Provozní teplota: | -35°C~+55°C |
| Výkon (W): | 36 |
| Výstupní napětí: | DC:12V |
| Výstupní proud: | 3A |
| Stmívatelné: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
