E14 Led Žárovka 3W, R39
Kód: 4220
Neutrální bílá
Skladem
| 4220
EAN: 3800230625489
119 Kč
59 Kč
/ ks
49 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED ŽÁROVKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Tvar žárovky: | R39 |
| ? Barva těla: | Bílá |
| ? Světelný tok: | 210 lm |
| Energetická třída: | A+ |
| ? Životnost: | >20 000 h |
| ? Zap./Vyp.: | 15 000 |
| ? IP Ochrana: | IP20 |
| ? Patice: | E14 |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| ? Teplota prostředí: | -25 až 50°C |
| ? Typ LED: | SMD |
| Certifikace: | CE, EMC, ROHS |
| Materiál těla: | Plast |
| Napájení: | 50Hz, AC: 220-240V |
| PF: | >0,4 |
| Příkon / Ekvivalent: | 3/25W |
| Rozměry: | 39/67 mm |
| Stmívání: | Ne |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
