LED žárovka GU10 4,5W, 400lm, 100°/10-PACK!
Kód: 211685/10-PACKSouvisející produkty
Teplá bílá
Skladem
| 211685/10-PACK
EAN: 3800157682046
490 Kč
159 Kč
/ sada
131 Kč
bez DPH
Studená bílá
Skladem
| 211687/10-PACK
EAN: 3800157682060
490 Kč
159 Kč
/ sada
131 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
@ledakce.cz ♬ original sound - LEDAKCE.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED Žárovky GU10 - Bodovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Tvar žárovky: | PAR16 |
| ? Barva těla: | Bílá |
| ? Světelný tok: | 400 lm |
| ? Úhel svícení: | 100° |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Zap./Vyp.: | 15000 |
| ? Patice: | GU10 |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| ? Teplota prostředí: | -20 až 50°C |
| ? Typ LED: | SMD |
| Certifikace: | EMC, LVD, ROHS |
| IP krytí: | IP20 |
| Materiál těla: | Plast |
| Napájení: | 50Hz, AC: 220-240V |
| PF: | >0,4 |
| Příkon / Ekvivalent: | 4,5/35 W |
| Stmívání: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
