LED žárovka E14, 1W, 90Lm, svíčka [WOJ+14453]
Kód: 25052
Neutrální bílá
Momentálně nedostupné
| 25052
EAN: 5902650574045
45 Kč
34 Kč
/ ks
28 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
@ledakce.cz 6 + 4 GRATIS! www.ledakce.cz - 25051 Rozsviťte svůj prostor s naší LED žárovkou E14! Tato LED žárovka s širokým úhlem vyzařování 270° a příkonem 1 W odpovídá 8W klasické žárovce. ✨ Její elegantní design ve tvaru svíčky dodá každému prostoru nádech sofistikovanosti, takže je ideální do lustrů, nástěnných svícnů a dekorativních svítidel. Specifikace: Příkon: 1 W Ekvivalentní příkon: 8 W ✨ Světelný tok: 90 lm Rozměry: Ø 37x100 mm
♬ original sound - LEDAKCE.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED ŽÁROVKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Tvar žárovky: | Svíčka |
| Výkon: | 1W |
| ? CRI: | >80 |
| ? Frekvence: | 50Hz |
| ? IP Ochrana: | IP20 |
| ? Napětí: | AC: 220-240V |
| ? Patice: | E14 |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| ? Teplota prostředí: | -25°C až +40°C |
| Commodity code: | 9405403990 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Úhel svícení: | 270° |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
