LED žárovka, E14, RGB+W, 5W, 500lm, G45 s dálkovým ovládáním [RTV9000080]
Kód: 520025Detailní popis produktu
- energetická účinnost až 90 % – skutečné úspory na účtech za elektřinu
- denní bílé světlo 4000K – ideální pro každodenní použití
- dálkové ovládání je součástí balení – dálkově upravujte výkon, barvy a režimy bez nutnosti jít k vypínači
- 5-stupňová regulace světelného výkonu – přizpůsobte si jas podle svých potřeb
- 15 předdefinovaných barev od žluté po tmavě modrou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED ŽÁROVKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907504520025 |
| ? Úhel svícení: | 180° |
| ? Životnost: | 20 000 hodin |
| ? Patice: | E14 |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| Barva světla: | RGB + 4000K |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| CRI Index: | >80 |
| Lumeny (lm): | 500 |
| PF: | >0.5 |
| Pracovní teplota: | -20°C až +45°c |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V 50/60Hz |
| Výkon (W): | 5 |
| Stmívatelné: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
