LED zadní světlo kombinované, levé 106 LED [L1828]
Kód: 11030Související produkty
Detailní popis produktu
Spotřeba energie: S: 2W / Tail: 2W / DI: 2W / Rev: 2W / FOG: 3W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truck Light LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000010053049 |
| Barva světla: | červená, bíla, žlutá |
| Délka kabelu: | 0,3m |
| IP krytí: | IP67 |
| Napájecí napětí: | 12-24V |
| Počet LED: | 106 |
| Pracovní teplota: | -40°C až +65°C |
| Příkon: | 2W |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
