LED VODOTĚSNÁ LAMPA S NOUZOVÝM MODULEM SAMSUNG CHIP 48W, 5760LM, 150CM/2-PACK!
Kód: 2120221/2-PACK
Neutrální bílá
Skladem
| 2120221/2-PACK
EAN: 3800157686860
6 758 Kč
4 679 Kč
/ pár
3 867 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| ? Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | Neutrální bílá 4000K |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| CRI Index: | >80 |
| Účiník PF: | >0.9 |
| Pracovní teplota: | -20° až +40°C |
| Typ LED čipů: | SMD-Samsung Chip |
| Vstupní napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Výkon (W): | 48 |
| Čas zahájení: | 0-100% < 1s |
| Doživotní: | 25 000 h |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelné toky (lm): | 5760 (120lm/W) |
| Úhel osvětlení: | 120° |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
