LED Voděodolná lampa 2x22W trubice (4000lm), 150 cm, IP65
Kód: 6400
Neutrální bílá
Skladem
| 6388
EAN: 3800157625043
1 359 Kč
1 129 Kč
/ ks
933 Kč
bez DPH
Studená bílá
Skladem
| 6400
EAN: 3800157626392
1 359 Kč
1 129 Kč
/ ks
933 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Príkon: | 2x22W =2x55W |
| Napätie: | AC: 200 - 240V, 50/60Hz |
| Svetelný tok: | 4000lm |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Materiál: | Hliník+Plast |
| IP: | IP65 |
| Typ LED: | SMD |
| Životnosť: | >30 000 h |
| Certifikácia: | CE, EMC, ROHS |
| Záruka: | 2 roky |
| Energetická třída: | A+ |
| CRI: | >80 |
| PF: | >0.9 |
| Commodity code: | 9405403990 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
