LED svítildlo s mikrovlnným a světelným senzorem 36W, 3820lm, 4000K, hranaté, černý rám/2-PACK!
Kód: 76741/2-PACKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800170212152 |
| Výkon: | 36W |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Zap./Vyp.: | 15000 |
| ? IP Ochrana: | IP44 |
| ? Napětí: | AC:220-240V,50Hz |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| ? Teplota prostředí: | -20°C~50'C |
| ? Typ LED: | SMD |
| Certifikáty: | CE, EMC |
| Lumeny: | 3820 lm |
| Rozsah detekce: | 1-5 m |
| Stmívatelnost: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
