LED svítildlo s mikrovlnným a světelným senzorem 18W, 1830lm, IP44, 4000K, kulaté, bílý rám/2-PACK!
Kód: 76601/2-PACK
Neutrální bílá
Skladem
| 76601/2-PACK
EAN: 3800170212039
1 298 Kč
859 Kč
/ pár
710 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 18W |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Zap./Vyp.: | 15000 |
| ? IP Ochrana: | IP44 |
| ? Napětí: | AC:220-240V,50Hz |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| ? Teplota prostředí: | -20°C~50'C |
| ? Typ LED: | SMD |
| Certifikáty: | CE, EMC |
| Lumeny: | 1830 lm |
| Rozsah detekce: | 1-5 m |
| Stmívatelnost: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
