LED Voděodolná lampa 36W, 120 cm, 3000Lm, IP65
Kód: 6470
Neutrální bílá
Momentálně nedostupné
| 6469
EAN: 3800157640992
439 Kč
345 Kč
/ ks
285 Kč
bez DPH
Studená bílá
Momentálně nedostupné
| 6470
EAN: 3800157641005
439 Kč
345 Kč
/ ks
285 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
- Použití vysoce výkonné technologie SMD
- Kompletní ochrana proti vodě, prachu a korozi - IP65
- Jednoduchá instalace přímým zapojením
- Navrženo pro maximální účinnost a minimální oslnění
- Efektivní LED pole s integrovaným hliníkovým chladičem pro vynikající odvod tepla
- Ušetřete až 80% spotřeby elektrické energie v porovnání s fluorescenčním svítilnou
- Dlouhá životnost, nízká údržba a úspora energie
Aplikace - Parkovací pozemky, sklady, garáže, skladovací haly, dílny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva těla: | Bílá |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Typ LED: | SMD2835 |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| Commodity code: | 9405403990 |
| CRI Index: | >80 |
| IP krytí: | IP65 |
| Napájecí napětí: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| PF: | >0.9 |
| Pracovní teplota: | -20°C až +45°c |
| Rozměry: | 1200x60x35mm |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Světelný tok, lumeny: | 3000lm |
| Úhel vyzařování: | 120° |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
