LED Voděodolná lampa 2x18W trubice (3700 lm), 120 cm, IP65
Kód: 6399
Neutrální bílá
Skladem
| 6387
EAN: 3800157625036
1 039 Kč
889 Kč
/ ks
735 Kč
bez DPH
Studená bílá
Skladem
| 6399
EAN: 3800157626385
1 039 Kč
889 Kč
/ ks
735 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energetická třída: | A+ |
| ? CRI: | >80 |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Typ LED: | SMD |
| Záruka: | 2 roky |
| PF: | >0.9 |
| Certifikácia: | CE, EMC, ROHS |
| IP: | IP65 |
| Napätie: | AC: 200 - 240V, 50/60Hz |
| Príkon: | 2x18W =2x36W |
| Svetelný tok: | 3700lm |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Životnosť: | >20 000 h |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
