LED stropní svítidlo 24W, 2600lm, změna barev 3000K-6400K, 1+1 zdarma!
Kód: 217607/1PLUS1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800157682671 |
| Výkon: | 24W |
| ? Úhel svícení: | 360° |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Typ LED: | SMD |
| Barva světla: | 3 v 1 - teplá bílá, neutrální bílá, studená bílá |
| Lumeny: | 2600lm |
| Provozní teplota: | -20°C až +45°C |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Vstupní napětí: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Pohybový senzor: | Ne |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
