LED střešní výstražné světlo - maják, 20W, 12/24V, oranžové/2-PACK! [L0009-ALR]
Kód: 11025/2-PACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
@ledakce.cz 2 PACK www.ledakce.cz - 11025 Posviťte si na svou bezpečnost s naším výstražným LED světlem na střeše vašeho vozidla! Ať už jste stavební dělník nebo profesionál v oblasti silniční asistence, toto výstražné světlo vám pomůže. Specifikace: Výkon: 20 W Napětí: 12-24V 40 vysoce svítivých LED diod ️ Provozní teplota: -30°C až +50°C
♬ original sound - LEDAKCE.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000010044894 |
| ? Životnost: | 50 000 h |
| Barva světla: | oranžová |
| IP krytí: | IP67 |
| Napájení: | 12-24V |
| Počet diod: | 40 x LED |
| Pracovní teplota: | -30° - +50°C |
| Rozměry: | 130x98 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
