LED solární pouliční svítidlo 15W, 1600lm, IP65
Kód: 8549
Neutrální bílá
Skladem
| 8549
EAN: 3800157639200
2 469 Kč
1 849 Kč
/ ks
1 528 Kč
bez DPH
Studená bílá
Skladem
| 8548
EAN: 3800157639217
2 469 Kč
1 849 Kč
/ ks
1 528 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED VEŘEJNÉ osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 15W |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| Commodity code: | 9405403990 |
| Doba nabíjení: | 6-7 hodin nabíjení slunečního světla |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny: | 1600lm |
| Pracovní čas: | 2-36 hodin |
| Pracovní teplota: | -20° do +45°C |
| Rozsah detekce: | 3-8 m, 120° |
| Typ LED čipů: | SMD |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4.9 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
