Led Řetězové Svítidlo pro 10 X E27 LED ŽÁROVKY, IP54
Kód: 3698Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800157634182 |
| ? Barva těla: | Černá |
| Certifikáty: | CE, EMC |
| Délka kabelu: | 5m |
| IP krytí: | IP54 |
| Napájení: | AC:220-240V,50/60Hz |
| PF: | > 0.5 |
| Příkon: | max. 40W/ks |
| přívodní kabel: | 50cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
