LED REFLEKTOR 20W, SAMSUNG CHIP, 1600LM, BÍLÝ/2-PACK!
Kód: 444/2-PACK
Studená bílá
Skladem
| 444/2-PACK
EAN: 3800157631006
638 Kč
389 Kč
/ pár
321 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samsung LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| ? Barva těla: | Bílá |
| ? Světelný tok: | 1600 lm |
| ? IP Ochrana: | IP65 |
| CRI (color rendering index): | >80 |
| Napájení: | 50Hz, AC: 220-240V |
| PF: | >0.9 |
| Pracovní teplota: | -20 až 45°c |
| Rozměr: | 153x132x27mm |
| Typ LED čipů: | SMD - Samsung chip |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
