LED PRACOVNÍ SVĚTLO HRANATÉ 35W, IP67, 6000K, 2KS-SET [L0061]
Kód: 11060Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| EAN: | 2000010054756 |
| ? Životnost: | >30 000 h |
| Barva světla: | 6000K |
| Certifikáty: | ECE R10 |
| Délka kabelu: | 250 mm |
| Homologizace: | ECE R10 |
| Lumeny: | 2762 lm |
| Napájení: | 12-24V |
| Pracovní teplota: | -40°C - +95°C |
| Rozměry: | 98,2x76,1x82x1mm |
| Typ těla: | Hliník+PC |
| Značka čipu: | CREE |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
