LED panel do kazetového stropu 40W, 4800lm, Backlit, 120x30cm/6-PACK!
Kód: 23148/6-PACKSouvisející produkty
Studená bílá
Skladem
| 23148/6-PACK
EAN: 3800170211285
6 234 Kč
3 459 Kč
/ sada
2 859 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely 120x30cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4800lm |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| Commodity code: | 9405403990 |
| CRI Index: | >80 |
| IP krytí: | IP20 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ LED čipů: | SMD |
| Vstupní napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
