LED nástěnné svítidlo 6W, 450lm, černé/2-PACK!
Kód: 218297/2-PACK
Teplá bílá
Skladem
| 218297/2-PACK
EAN: 3800157681292
2 298 Kč
1 619 Kč
/ pár
1 338 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED svítidla pro exteriér |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 6W |
| ? Barva těla: | Černá |
| ? Světelný tok: | 450 lm |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| IP krytí: | IP65 |
| Napájení: | 50/60Hz, AC: 220-240V |
| Pracovní teplota: | -20° až 45°C |
| Stmívání: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
