LED nástěnné svítidlo 12W, 1250, šedé
Kód: 218234
Neutrální bílá
Skladem
| 218234
EAN: 3800157679046
779 Kč
649 Kč
/ ks
536 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 12W |
| ? Životnost: | 20 000 hodin |
| ? CRI: | >80 |
| ? Materiál: | PC |
| ? Typ LED: | SMD |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny: | 1250lm |
| Napájecí napětí: | AC:200-240V;50/60Hz |
| Rozměry: | 265x81x120mm |
| Úhel svícení: | 110° |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
