LED nástěnné svítidlo 12W, 1250lm, černé/2-PACK!
Kód: 6809/2-PACK
Studená bílá
Skladem
| 6809/2-PACK
EAN: 3800157691260
1 298 Kč
809 Kč
/ pár
669 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon: | 12W |
| ? Barva těla: | Černá |
| ? Životnost: | 20 000 hodin |
| ? CRI: | >80 |
| ? Materiál: | PC |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny: | 1250lm |
| Napájecí napětí: | AC:200-240V;50/60Hz |
| Rozměry: | 265x81x120mm |
| Úhel svícení: | 110° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
