LED nástěnné solární svítidlo s PIR senzorem 9W, 800lm, CCT, IP65, bílé
Kód: 24063-1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800170260559 |
| ? Úhel svícení: | 0-90° |
| ? Materiál: | Hliník + plast |
| Čas nabíjení: | 8 hodin |
| Detekční vzdálenost: | 4-5m |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny (lm): | 800 |
| Rozměry: | 150x153x150mm |
| Typ baterie: | DC:3.7V Li-ion 2600mAh |
| Výkon (W): | 9 |
| Pracovní doba: | 30 hodin max |
| Úhel detekce: | 120° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
