LED nástěnné solární svítidlo s PIR senzorem 2,25W, 900lm, CCT, IP65
Kód: 24293
Černá
Skladem
| 24293
EAN: 3800170259669
1 709 Kč
1 279 Kč
/ ks
1 057 Kč
bez DPH
Bílá
Skladem
| 24295
EAN: 3800170259683
1 709 Kč
1 279 Kč
/ ks
1 057 Kč
bez DPH
Hnědý
Skladem
| 24294
EAN: 3800170259676
1 709 Kč
1 279 Kč
/ ks
1 057 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
- vestavěná lithiová baterie s kapacitou 2600 mAh zajistí autonomu až 30 hodin
- vestavěný PIR snímač s dosahem 5 metrů
- detekční úhel 120°
- CCT 3v1 umožňuje výběr mezi teplým bílým, denním bílým nebo studeným bílým světlem (3000K, 4000K, 6000K)
- úhel svícení 0°-90° umožňuje osvětlení směrem nahoru, dolů nebo současně v obou směrech
- výkon solárního panelu: 2,25W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Úhel svícení: | 0°-90° |
| ? Materiál: | Kov + sklo |
| ? Typ LED: | COB |
| Barva světla: | 3v1 (3000K/4000K/6000K) |
| Baterie: | Lithium 3,7V/2600mAh |
| Čas nabíjení: | 8 hodin - nabíjení slunečním světlem/USB-C |
| Detekční vzdálenost: | 5m |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny (lm): | 900 |
| Typ senzoru: | PIR |
| Úhel detekce: | 120° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
