LED napájecí zdroj Mean Well XLG-200-12-A, IP67
Kód: 13042
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Rozměry: 199x63x35.5mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozměry: 199x63x35.5mm.
Doplňkové parametry
Kategorie: MEANWELL Zdroje pro LED pásky
Záruka: 2 roky
Výkon: 192W
Commodity code: 8504409090
IP krytí: IP67
Výstup: 12V 0~16.00A