Led Epistar Pracovní Světlo, Hranaté, 48W, 2100 Lm, 12/24V, Ip67 [L0081]
Kód: 11004Související produkty
Detailní popis produktu
48W / 12-24V /2100LM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000010039043 |
| ? Životnost: | 50 000h |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Certifikáty: | CE |
| Homologizace: | ECE R10 |
| IP krytí: | IP67 |
| Lumeny (lm): | 12-24V /2100LM |
| Napájení: | 12-24V |
| Pracovní teplota: | -40°C - +95°C |
| Značka čipu: | CREE |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4.9 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
