LED boční obrysové světlo ORANŽOVÉ 0,4/0,8W, 12/24V, IP67 [L1318]
Kód: 11775Detailní popis produktu
- Lehké a odolné PC pouzdro vhodné do náročných silničních podmínek
- Univerzální provoz ve 12V a 24V elektrických systémech
- Vysoká odolnost vůči vodě a prachu díky krytí IP67
- Odolná konstrukce PC
- Tmavý rozptylový kryt dodává stylový vzhled
- IP67 chrání před vodou, prachem a vibracemi
- Upevnění šrouby a 30centimetrový kabel usnadňují instalaci téměř na jakémkoli místě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905358308301 |
| ? Materiál: | PC |
| ? Napětí: | 12/24V |
| Certifikáty: | R10, R148 |
| Délka kabelu: | 30cm |
| IP krytí: | IP67 |
| Počet LED diod: | 3 |
| Pracovní teplota: | -40°C až +65°C |
| Výkon (W): | 0,4/0,8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
