Infračervený pohybový senzor 2v1 (pohyb rukou+otevřené/zavřené dveře), 360°, 200W
Kód: 24357Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POHYBOVÉ senzory |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 3800170260320 |
| ? Materiál: | Polykarbonát |
| Detekční vzdálenost: | 0,06 m |
| Napájecí napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Provozní teplota: | -20 až +50°C |
| Typ senzoru: | Snímač pohybu - PIR |
| Maximální zatížení: | 200W LED |
| Stmívatelné: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
