Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13112 hodnocení
5
12765x
4
209x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ZB Avatar autora Zdenek Benda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2019
A Avatar autora Antikvariát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2019
I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2019
Ano, spokojenost.
RK Avatar autora Roman Kaderabek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2019
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2019
Zboží dobře zabalené a funkčí,spokojenost.
KB Avatar autora Karel Boška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.10.2019
velmi spokojen
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2019
Maximálně spokojen
RP Avatar autora Roman Parma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2019
A Avatar autora Aleš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2019
AD Avatar autora Alexandr Derynk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2019
BD Avatar autora Blanka Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
KB Avatar autora Kateřina Bíglová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
naprosto.
Avatar autora Jiří Žďánský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
+ Rychlost, dobrá komunikace

RH Avatar autora Richard Hloušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2019
Maximálně spokojen
JK Avatar autora Jiří Krátký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2019
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2019
+ Neuvěřitelná rychlost a ochota nad rámec běžných služeb obchodu.

LV Avatar autora Ladislav Vaculčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2019
FK Avatar autora Filip Kudělka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2019
Avatar autora Lukáš Švec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2019

Ovládací prvky výpisu

13132 položek celkem