Hodnocení obchodu
5.0
Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček.
13021 hodnocení
5
12677x
4
206x
3
49x
2
9x
1
80x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MD
Marek Dvořáček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
JM
Jiří Mates
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Super, spokojenost
JG
Jiří Grosman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
ME
Martin Exner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
KD
Karel Dvorník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Doporučuji
MH
Martin Hudák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2020
Super
Skvělé ceny, rychlé doručení. Naprostá spokojenost!!!
VK
Václav Keprt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2020
Doporučuji.
MŠ
Milan Šprinar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2020
Vynikající obchod, výrobky, které jinde nenajdete, příznivé ceny, krátké dodací lhůty
PV
Petr Vach
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2020
Dobrá cena, rychlé dodání, vše v pořádku.
PD
Petr Dauschinger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2020
Velmi rychlé zpracování objednávky a odeslání zboží.
- velmi špatná kvalita LED žárovek , z pěti kusů dva vadné tzn. zmetkovitost 40 %
Nedoporučuji
Dobrý den, bohužel se k nám dostala špatná série daných žárovek. Stačilo nás kontaktovat a ihned by jsme Vám beze všeho zaslali nové kusy.
Za nepříjemnosti se omlouváme.
+ Velký výběr sortimentu
+ Rychlé doručení
+ Dobré ceny
- U několika LED světel chybělo v popisku upřesněné napájení. Tedy zda jsou na 12V - 36V a zda je součástí napájecí zdroj z 230V, nebo zda jsou přímo na 230V bez nutnosti zdroje. Ani na fotografiích to nebylo poznat. Kupoval jsem 2 druhy světel a jeden je přímo na 230V a druhý naštěstí obsahoval napáječ 230V->36V :)
RŠ
Radovan Šmat
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2020
Ano opakovane bezproblémový nakup
V pohodě
+ Velmi široký sortiment za slušné ceny
Podle mě nedostatečná komunikace - den po objednávce přišel email, že bylo zboží expedováno. Bohužel není možné zásilku sledovat, nebylo možné se ani dovolat . Po čtyřech dnech jsem poslal mail, na který jsem dostal odpověď , že mám vydržet, že toho má kurýr hodně... Vzhledem k tomu, že i za současné situace dostávám zboží během dvou dnů si to příště rozmyslím...
MT
Martin Trtílek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2020
Vše v pořádku.
DJ
Dagmar Janečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2020
VŠ
Vítězslav Šmíd
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2020
KF
Karel Falta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2020
Rychlé dodání
