Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13113 hodnocení
5
12766x
4
209x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ZJ Avatar autora Zdeněk Jetel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2020
Ano jsem spokojen . Doporučuji.
HP Avatar autora Hynek Pitloun Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
Jsem naprosto spokojen a doporučil jsem dál.
JK Avatar autora Jiří Kadlec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
Velmi spokojen.
MM Avatar autora Miroslav Mach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
Kupoval jsem jiz nekolikrat a vzdy jsem byl spokojen
BŠ Avatar autora Barbora Šimůnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
FB Avatar autora František Bednář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
MC Avatar autora Milan Chládek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
velmi, jediný eshop, co má tuto led
JJ Avatar autora Jiří Jašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
SU Avatar autora Sokol Uhersko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
PK Avatar autora Petr Kovařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2020
Jsem nespokojen, zboží zaplaceno a již týden čekám na dodání. Při hodnocení z mobilu jsem udělil jednu hvězdu a naskočilo tam všech pět.
ZK Avatar autora Zdeněk Klega Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
RK Avatar autora Robert Kadlčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
zboží doručeno druhý den.
MB Avatar autora Marek Basovnik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
JG Avatar autora Jiří Grmolec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
OK jako vždy.
PK Avatar autora Petr Kovařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
VB Avatar autora Veronika Brillová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
Ano velmi příznivé ceny, rychlé dodání
AL Avatar autora Anna Lotterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020
NA 100% - VYSOKÁ SPOKOJENOST.
FR Avatar autora František Ryneš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2020

Ovládací prvky výpisu

13133 položek celkem