Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13113 hodnocení
5
12766x
4
209x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Všechno absolutně super! Snad to vydrží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
+ široká nabídka
- velmi dlouhá doba dodání (2 týdny)

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
+ rychlé dodání, dobrá cena

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
+ Rychle levně podle představy

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2020
+ Cena

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2020
+ Perfektní a rychlé vyřízení objednávky a také dobrá cena.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2020
Dobrý obchod do kterého se rád vrátím.
S Avatar autora J. Součková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2020
Světelný řetěz výborně svítí, instalace jednoduchá.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2020
RYCHLÉ DODÁNÍ
ME Avatar autora MIROSLAV ERNYGR Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2020
RYCHLÉ DODÁNÍ
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2020
V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2020
Rychlé dodání, zboží v pořádku. Spokojenost.
J Avatar autora Jarda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2020
Rychlé dodání po zaplacení kartou :) určitě zde budu objednávat i něco dalšího co budu potřebovat :)
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2020
Dobrý obchod, zboží dobře zabaleno, dobrá cena , rychlé dodání. Snad i žárovky výdrží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2020
Vše v narosté pohodě.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2020
Vše OK, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 1.12.2020
- dlouhé dodací lhůty

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, Vaše objednávka byla doručena na čtvrtý pracovní den od přijetí objednávky. Je nutné myslet na předvánoční vytížení kurýrních společností.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 30.11.2020
Zboží vůbec nedorazilo přišla pouze odpověď že se jim vrátilo bez převzetí, ale ani neřekli jakou dopravu použili, myslím osobně že žádnou.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, bohužel zásilka se k nám vrátila bez uvedení důvodu ze strany přepravce DPD. Z naší strany byla zásilka odeslána do 2 dnů od přijetí objednávky. Bohužel v aktuální situaci jsou kurýrní společnosti vytížené na maximum a chyba se samozřejmě stát může. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.
M Avatar autora Milos Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 30.11.2020
Jsem spokojen s produktem.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2020
+ rychlé dodání,výhodná cena

Ovládací prvky výpisu

13133 položek celkem